Etiketa: shoferi

Vdekja e shoferit të Xhafajt, reagojnë ashpër familjarët: ‘Na lini ta qajmë o egërsira!’
Vdekja e mistershme e shoferit të Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj ka përfshirë plotësisht jo vetëm median, opinionin publik dhe politikën por edhe shpërthimin e një sërë versionesh mbi ngjarj...
Fatmir Xhafa: ‘Humba papritur njeri të afërt… U lutem mediave, larg spekulimit”.
Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj ka reaguar për vdekjen e shoferit të tij, Shkëlzen Qordja. Ai u gjet pa jetë sot në ambientet e Gardës së Republikës. Sipas hetimeve të prokurorisë dhe deklara...
Prokurorët i vijnë rrotull Tahirit, krimet e Rënda thërrasin shoferin e dytë
  Prokurorët kanë marrw në pyetje shoferin e dytë të ish-ministrit Saimir Tahiri. Prokurorët që ende nuk e kanë marrë në pyetje vetë Tahirin, por verifikojnë të dhënat e një takimi mes ish min...
Shoferi i ish- ministrit Saimir Tahiri vihet nën hetim pasuror. VIDEO
Prokuroria pranë Gjykatës së Krimeve të rënda ka vendosur nën hetim pasuror shoferin e osh- ministrit Saimir Tahiri. Asetet pasurore dhe llogaritë bankare të gentian Cekës do të hetohen nga gru...
Zjarrfikësit shpëtojnë shoferin që mbeti mes vërshimit të ujërave. VIDEO
Një shofer në Texas, i ndodhur në mes të vërshimit të ujit, hip mbi makinën e tij dhe ndodhet para rrezikut për dekje. Zjarrfikësit vijnë dhe i hedhin shkallët e makinës zjarrfikëse, duke i shp...
Njeriu që sulmoi me makinë këmbësorët në Nju Jork, ish-pjesëtar i Marinës Amerikane
Shoferi i makinës, i cili hyri me shpejtësi të madhe të enjten në mes të këmbësorëve në Times Square në Nju Jork, është Richard Rohas (26 vjeç), njoftoi komisari i policisë James O’Niel. Rohas ...