Etiketa: tifozet

Tifozët holandezë ushtrojnë dhunë në Tiranë, 45-vjeçari mbeti i gjakosur, pa ndjenja
“Top Channel” ka siguruar pamje nga vendi ku ndodhi një përleshje mes tifozëve holandezë dhe një shqiptari, ku ky i fundit u dëmtua rëndë. Siç shihet në foto, 45-vjeçari me inicialet A. G. ësht...
Me shkopinj dhe gurë/ 200 tifozë holandezë përleshen me policinë
Rreth 200 tifozë holandezë të pajisur me shkopinj e gurë, po përplasen me policinë, tek rruga “Mustafa Matohiti”. Si pasojë e përplasjes një polic ka mbetur i dëmtuar.  Grupi i tifozëve holande...