Etiketa: vila

Zbulohet vila e re e Lulzim Bashës/ FOTO
( Hyrja kryesore për në zonën rezidenciale ku sapo ka nisur të jetojë Lulzim Basha)/ Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është zhvendosur nga apartamenti i tij në katin e 12, pranë kull...
Një vilë e artë për Romana Vlahutin/ Media e Belgjikës.
(FOTO: Romana Vlahutin dhe vila, botuar në "Le Dernier Heure", Belgjikë)   Nga Gilbert Dupont/ Le Dernier Heure Një vilë shumë e bukur e tepër e shtrenjtë për Ambasadoren e Bashkimit...
Edhe 10 roje më shumë për zonjën Vllahutin/ Vendim i kryeministrit
  Në kulmin e aferës që ka shpërthyer mes Tiranës dh Brukselit për hetimin e vilës së ambasadores së BE, Romana Vlahutin, ka vendosur të ndërhyjë edhe qeveria shqiptare- shkruan sot Lapsi....
Zonja Vlahutin trazon Parlamentin e Evropws. 11 pyetje gozhduese për znj.Mogherin
(FOTO: Eurodeputetja Inberborg Graessle, zonja Mogherini dhe (poshtë) zonja Vlahutin)/ Pas publikimit në media (Tiranë dhe Bruksel) të një kontrate  sipas së cilës Delegacioni i Bashkimit Europ...
Si mund të mbijetojë BE?! Kur një vilë në Tiranë për Vllahutin e blen dy ose tre-fishin e çmimit. Shkruan NEWEUROPE.
  By: Kassandra/ Komisioni Europian sapo ka blerë një vilë për 1.65 milion euro në zonën e Rolling Hills në periferi të Tiranës, Shqipëri. Vila do të banohet nga përfaqësuesja e Dele...