Etiketa: vrasje

I vrari sot në Tiranë kishte vrarë një shqiptar në Londër para 14 vjetësh.
Një person është ekzekutuar me armë zjarri mbrëmjen e sotme. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si “Komuna e Parisit”, pranë Qendrës Kristal. Burime kanë njoftuar se është ekzek...
Durrës/ Burri vret gruan në punën e saj, që në mëngjes/ Video
Gruaja ndodhej në punë, në biznesin e saj, me sa duket farmaci. Por burrit të saj i ka thënë mendja t’i marrë jetën. Me një levë hekuri ka qëlluar mbi të shoqen, duke e lënë të vdekur. Vajza e ...
I FUNDIT/ Një person është vrarë me armë zjarri në Shosh, Shkodër
Një person ka mbetur i vrarë sot, e hënë në Shosh të Shkodrës. Sipas Policisë, viktima, i identifikuar si Lazër Arraj., rreth 55-vjeç, është qëlluar me armë zjarri. Ai është banor i fshatit Palaj....
Djali vret të atin; kishte tentuar të vriste të ëmën dhe fqinjin. Të sëmurët mendor janë ‘nëpër këmbë’
Një krim i rëndë brenda familjes ka ndodhur në Memaliaj. Mësohet se djali ka vrarë babiën e tij mëngjesin e sotëm me sëpatë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shalës ku Arjan Shahaj, 35 vjeç ka vra...
Ish polici vritet me breshëri plumbash në një makinë luksoze, BMW X5
Mbrëmë, një ish-oficer policie ka mbetur i vrarë në një atentat me armë zjarri në Tiranë. Viktima është Santjago Malko 26 vjeç, me origjinë nga Lushnja dhe banues në Tiranë. Ish-polici u gjet i...
Në Shkodër sot u vranë dy vëllezër pa asnjë precedent penal. Po çfarë qëndron pas vrasjes?!
Dy vëllezër janë ekzekutuar mëngjesin e së shtunës në Shkodër. Ata janë Astrit dhe Ibrahim Bilali, të cilët u qëlluan me breshëri kallashnikovi pranë banesës së tyre në lagjen Kiras në Shkodër. ...
Punonjësi i Gardës së Republikës vret gruan. Ishte një praktikant i fortë i fesë islame.
Një punonjës i Gardës së Republikës ka vrarë me armën e shërbimit bashkëshorten e tij 36-vjeçare Ervilma Seferi. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në banesën e çiftit në Allias, ndërsa punon...
Ballsh: Çmenduria e festës, burri fton kunatën, por vret gruan dhe kunatën.
Duhej të ishte një drekë festive në familjen Musta, në Ballsh, ku Gazmenti kishte ftuar edhe motrën e bashkëshortes për festën e ndërimit të viteve, por përfundoi në një tragjedi. 34-vjeçari, i...
Atentat në Laprakë mbi dy të rinj, vdes vajza, djali plagoset rëndë
Orët e fundit një atentat kundër një çifti të rinjsh ka përfunduar tragjikisht: Është vrarë vajza dhe është plagosur rëndë djali. Identifikohen emrat e dy të rinjve që u qëlluan sot me armë zja...
Vlorë: Një fëmijë vritet me plumb në shtëpinë e tij
  Orët e fundit një fëmijë 13 vjeç  është qëlluar me armë, dhe ka mbetur i vdekur. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Fitore të Novoselës. Fëmija është gjetur nga babai i tij me plagë të rënda b...
Faqja 1 prej 512345