Etiketa: zjarrfikes

Zjarrfikësi hero shpëton foshnjën 3-muajshe në Tiranë.
Banorët e një pallati në zonën e Freskut kanë përjetuar tmerrin mëngjesin e sotëm, pasi ngelën të bllokuar nga tymi që shkaktoi një makinë e cila kishte marrë flakë në garazh. Zjarrfikësit mu...
Zjarrfikësit shpëtojnë shoferin që mbeti mes vërshimit të ujërave. VIDEO
Një shofer në Texas, i ndodhur në mes të vërshimit të ujit, hip mbi makinën e tij dhe ndodhet para rrezikut për dekje. Zjarrfikësit vijnë dhe i hedhin shkallët e makinës zjarrfikëse, duke i shp...
FUNNY STORY/Piloti, në vend që të shuante zjarrin në Llogara, ua hedh ujin pushuesve në Drimadhes
Një helikopter që ka ardhur sot rrotull vatrës së zjarrit në Llogara, ka zbritur dy herë në det dhe dy herë është ngjitur në mal për të shuar zjarrin. Por të dy herët ai nuk ka prurë ujë te zja...
Zjarri në Rusi: Gjenden trupat e pajetë të 8 zjarrfikësve
8 zjarrfikës kanë humbur jetën si pasojë e një zjarri që përfshiu një magazinë në veri-lindje të Moskës, të enjten në mbrëmje. Më parë, ata ia kishin dalë të shpëtonin rreth 100 punëtorë të magazi...