Etiketa: is_tag

Një stjuardesë 24-vjeçare që humbi jetën tragjikisht në fluturimin me “Air Albania”
Vajza që shihni në foto është stjuardesa 24-vjeçare e cila humbi jetën tragjikisht më datë 21 dhjetor në aeroportin Stansted të Londrës. Viktima është identifikuar si Greta.D, nga Berati. St...
Një tjetër avion i shtohet flotës ajrore, Rama: Pas ‘Lasgushit’ e ‘Migjenit’, mbërriti edhe ‘Naimi’
Një tjetër avion i është shtuar linjës ajrore “Air Albania”. Pas “Lasgushit” e “Migjenit” flotës ajrore shqiptare i është shtuar edhe avioni i quajtur”Naimi”. Lajmin e bën me dije kryeministri ...
Avioni ‘Migjeni’, Boing 737, do të mbulojë fluturimet nga Rinas në Itali
Kryeministri Edi Rama ka prezantuar sot avionin që do i bashkohet kompanisë ‘Air Albania’ dhe që do të mbulojë fluturimet nga Rinasi për në aeroportet e Italisë. Pas “Lasgushit” që mbulon Stamboll...
‘Air Albania’ nis fluturimet drejt Italisë, Rama: Tiranë- Romë 69 euro, etj.
Air Albania do të nisë në fillim të vjeshtës fluturimet drejt qyteteve italiane, ku është edhe tregu më i madh i kompanive ajrore që veprojnë në Shqipëri. Kryeministri Edi Rama shfaqet entuziast p...