Etiketa: is_tag

“Encro Chat” dhe “Sky Ecc”/ Kreu i SPAK: Për çdo hetim dalin të përfshirë policë dhe prokurorë.
Në një takim informal me gazetarët kreu i SPAK, Altin Dumani i është përgjigjur interesit të gazetarëve mbi disa nga çështjet më me rëndësi të drejtësisë. Një ndër më të diskutuarat është përfs...
Zbulohet pasuria e Altin Dumanit: Jeton në një pallat me parafabrikatë
Gazetari Poli Hoxha zbuloi se Altin Dumani jeton në një pallat me  parafabrikatë. “Dumani jeton në një lagje aty ku ka jetuar kur ka ardhur në Tiranë, periferike, në një pallat 5-katësh me para...
Altin Dumani zgjidhet drejtues i SPAK
Altin Dumani do të jetë kreu i ri i Prokurorisë së Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar. Pasi dëgjoi 3 kandidatët në garë, KLP vendosi që zoti Dumani të marrë frerët e luftës antik...
PS me mandat të tretë?/ Rama: Nuk është për mua, por për të gjithë ata që duan të ecin përpara
Kryeministri Edi Rama ka kërkuar që t’i besohet një mandat i tretë. Sipas Ramës, një mandat i tretë për PS-në, nuk është për atë si kryeministër por për të gjithë ata që duan të ecin përpara. ...
Çoi në pranga gjyqtaren Enkelejda Hoxha dhe 13 zyrtarë të tjerë në Krujë, kush është ‘prokurori trim’ që drejtoi operacionin e SPAK
Report Tv ka mwsuar se prokurori i cili ka çuar në pranga gjyqtaren Enkelejda Hoxha dhe zyrtarë të tjerë në Gjykatën e Krujës është Altin Dumani. I gjithë operacioni është drejtuar nga ai. Po k...