Etiketa: is_tag

Aktori kult Harry Dean Stanton vdes në moshën 91 vjeç
Aktori Harry Dean Stanton, i njohur për rolet e tij në filma si "The Godfather II", "Alien" dhe "Cool Hand Luke", ka vdekur për shkaqe natyrale në moshën 91 vjeç. Ylli, i lindur në Kentucky kis...
Glen Campbell, yll i muzikës ‘Country’, vdes në moshën 81 vjeç. Kitarën e parë e kishte blerë veç 7 dollarë.
Këngëtari i Rhinestone Cowboy, Glen Campbell vdiq në moshën 81 vjeç pas një 'lufte të gjatë e kurajoze' me sëmundjen Alzheimer- tha familja e tij. "Është gjëja më e rëndë për shpirtin tonë që t...
Kapexhiu: Jam artist, por artistët nuk mund të qeverisin.
Piktori i njohur Bujar Kapexhiu shpjegon arsyet pse u shfaq në fushatën zgjedhore të  kandidatit të PD-së, Sherefedin Shehu, për kryetar të Bashkisë së Dibrës. Ai tha se ishte një rastësi takimi m...