Etiketa: is_tag

Ministrat e Ekonomisë të BE dhe Rajonit, në Tiranë! Rama: Koha të heqim çdo barrierë! Qytetarët tanë duan liri lëvizje
Në kuadër të procesit të Berlinit po zhvillohet në Tiranë, ministeriali euro-ballkanik i ministrave të Ekonomisë nga BE dhe rajoni, me pjesëmarrjen e mbi 20 delegacioneve të nivelit të lartë. I pr...
Hoteli në Berlin: ‘Paskemi biseduar me dikë për ministren Gjonaj?! Spekulim!, kjo nuk ka ndodhur!’
Disa media kanë botuar sot detaje ‘të reja’ në lidhje me rezervimin e bërë nga ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, në hotelin “Hilton” në Berlin, Gjermani. Mediat citojnë portalin dosja.al, ...
Kryeministri Rama i përgjigjet lajmit ‘fake’: ‘Isha në Berlin, por jo për shëndetin tim…’.
Kryetari i qeverisë, përmes rubrikës “Përgjigja ime”  komentoi edhe lajmin e publikuar për gjendjen e tij shëndetësore. Ai tha se vizita e tij në Francë dhe Berlin ka qenë për hallin e Shqipërisë ...