Etiketa: is_tag

Bill Gates thotë se Pandemia e radhës, shumë më e rëndë sesa Covid-19
Bill Gates ka paralajmëruar që bota duhet të jetë gati për pandeminë e radhës, që mund të jetë shumë më e rëndë sesa Covid-19. I pranishëm në Institutin Loëy të Sidneit, miliarder...
Prapa grupit që shtyn një reagim të celebriteteve globale ndaj koronavirusit kinez: Stafi i Obamës, Bill Gates, Soros.
  DAVID NG Fushata e të famshmëve #PasstheMic për rekrutimin e Julia Roberts,Hugh Jackman dhe yjeve të tjerë të listave A të Hollivudit për të mbikqyrur llogaritë e tyre në mediat socia...
Bill Gates thotë se kriza do të kushtojë ‘dhjetëra trilion dollarë’.
Chris Ciaccia | Fox News Pasi bashkëthemeluesi i Microsoft Bill Gates shtroi një plan se si të rihapet ekonomia Amerikane, ai tha se fondacioni i tij filantropik do të përqendrohet kryesisht në...
Bill Gates, gati për të kaluar Jeff Bezos si personi më i pasur në botë
AFP Photo/Alex Wong Nga: DAVID NG Jeff Bezos është afër humbjes së titullit të personit më të pasur në botë tek Bill Gates pasi aksionet e Amazon vazhduan të bien të Premten pasi kompania ra...