Etiketa: is_tag

Çifti e çon veten në prag të vdekjes, burri godet me thikë gruan dhe më pas veten/ Tepelenë
Një 42-vjeçar ka goditur me thikë bashkëshorten e tij pas një konflikti të çastit në Tepelenë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:40 në lagjen “Selam Musai” të qytetit. Pasi ka plagosur Floreta N...
Helmimi i çiftit në Librazhd/ Dhëndërri kthehet në shtëpi dhe rrëfen mes lotësh të vërtetën
  U helmuam nga mangalli i zjarrit që solla në dhomë- dëshmoi Olsi, sapo hapi sytë pas asaj tragjedie që i mori nusen dhe e dërgoi Olsin në prag të vdkjes. Kështu u shua gjithë ajo tymtajë mbi ' v...
Çifti i ‘vetëhelmuar’ në Librazhd mund të jetë helmuar nga një i tretë.
Vetëm pesë ditë pasi ishin martuar, një çift bashkëshortësh në Librazhd është vetë helmuar ku për pasojë 19 vjeçarja Rezarta Hajdari humbi jetën, ndërsa bashkëshorti i saj, Olsiani, është në gjend...
Pesë ditë martesë; ditën e gjashtë çifti në Librazhd vetëhelmohet.
Një çifti i sapomartuar nga Librazhdi (saktësisht, dyshja e kurorëzoi dashurinë të dielën e javës që lamë pas) është helmuar, nga ku nusja ka ndërruar jetë e ndërsa bashkëshorti ndodhet në reanima...
Çifti Indian fluturoi 13,000 km, deri në Florida, për të rrahur nusen e djalit.
(FOTO: Devbir, Jasbir and Bhupinder Kalsi (nga e majta në të djathtë)/ Një çift indian fluturoi 8,000 milje (13,000km) për të ndihmuar "disiplinimin" e nuses së djalit- sipas Policisë në Florida. ...
Dy njerëz të njohur në Florida shpallin “Divorcin Trump”.
Të dy kanë vendosur të ndahen nga njëri tjetri në çift, por kësaj ia kanë vënë emrin "Divorci Trump" Një çift mjaft i njohur në Palm Beach, Florida, kanë marrë një vendim të pazakontë që të shp...
Në akullnajat e Zvicrës zbulohet një çift që vdiq në vitin 1942
Në akullnajat që po 'tkurren' nga shkrirjet, në Zvicer, janë zbuluar dy trupa të ngrirë që mendohet se janë të një çifti që humbi para 75 vjetësh- raporton media e Zvicrës. Marcelin dhe Francin...
Itali, shqiptari qëllon 15 herë me thikë gruan e tij. 3 fëmijë jetimë.
Një krim i rëndë ka ndodhur sot pasdite në një familje shqiptare në Itali. Një grua 52 vjeçe është qëlluar për vdekje me thikë nga i shoqi. Krimi ka ndodhur në Varese, në një familje emigrantës...
Çifti nga Illinois, të martuar 69 vjet, vdesin të dy dorë për dorë, 40 minuta nga njëri tjetri.
  Një çift nga Illinois, të martuar 69 vjet, vdiqën vetëm 40 minuta nga njëri tjetri, me duar të shtrënguara, në një dhomë të spitalit. Teresa Vatkin, 89 vjeë, vdiq të Shtunën në 12:10 ...
Një fund i dhimbshëm i çiftit Santo; ndërron jetë edhe bashkëshortja e Tanit
Gruaja e Artan Santos, bankierit të shquar, poet dhe artist,  mësohet se është ndarë nga jeta në Itali, ku kishte disa kohë që kishte shkuar për tu kuruar nga një sëmundje e rëndë. Kur kanë kal...