Etiketa: is_tag

Një grua, administratore e kompanisë “Euroteam”, dhunon gazetarin e emisionit investigativ. VIDEO
  Sonte në mbrëmje në Emisionin “Stop” në Televizionin Klan u transmetuan pamjet e rënda të dhunës që administratorja e kompanisë për dezinfektimin dhe riciklimin e mbetjeve të rrezikshme ...
Kush dhunon fëmijët, siç duket, nuk ka lexuar as lajme!?
Një edukatore e kopshtit ‘4 Stinët’ në Tiranë është arrestuar me akuzën e ‘dhunës ndaj fëmijës së mitur’. Nëna e fëmijës 20 muajsh kishte vënë re shenja dhune në trupin e fëmijës, krahë të nxira d...
Pse plasi dhuna në Shkup?!
Pas zgjedhjes së kreut të Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferri, situata është përkeqësuar brenda sallës së Parlamentit. Mediat raportojnë për gjendje të jashtëzakonshme. Protestuesit kanë hyrë b...
Kaos në Maqedoni, gjakoset kreu i opozitës
Protestues  maqedonas sot kanë yrt në sallën e seancave plenare të Parlamentit të Maqedonisë dhe kanë shkaktuar dhunë. Është plagosur rëndë Zoan Zaev- kryetar i Opozitës Maqedonia po shkon drej...
Gjermani: Rreth 10 sulme në ditë mbi emigrantët në vitin 2016.
(FOTO: Sulmet me zjarrvënie në banesat e emigrantëve janë bërë të zakonshme në Gjermani Rreth 10 sulme në ditë janë shënuar mbi emigrantët në Gjermani gjatë vitit 2016- tha Ministri i Punëve të...
Para se kjo grua ta bënte baba këtë burrë, a e dinte çfarë po bënte?!
Nga L. Skiroi/ Veritas.com.al/ Në Tiranë është shënuar një ngjarje shumë e rëndë; ndoshta më e rëndë se ngjarjet që flasin për vrasje me armë dhe kultivim kanabisi- që tashmë janë kthyer në “fa...