Etiketa: is_tag

Fatmir Xhafaj mbi mjegullën për ‘kulisat’ e dorëheqjes; i bën nderet kryeministrit dhe familjes.
(FOTO: Famir Xhafaj, sot në mëngjes, duke hyrë në zyrat e Ministrisë, në takimin e parë me median)/ Fatmir Xhafa, deri sot në mëngjes ministër i Brendshëm, ka reaguar në përgjigje të hamendjeve...
Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, jep dorëheqjen; pranohet nga kryeministri Edi Rama.
“Pranova dorëheqjen e ministrit Xhafaj, të cilin e falenderoj për kontributin e çmuar.Gjeneral Sandër Lleshi do të sjellë një energji të re pozitive në krye të Punëve të Brendshme.Traseja është e ...
Armando Prengës iu dashka kërkuar falje.
  Nga Astrit Patozi/ Dha dorëheqjen vetëm një orë pasi të shqyrtohej për të disatën herë mandati i tij në KQZ-në e keqpërdorur shumë fort nga qeveria. Me një letër prekëse, për të cilën nuk...