Etiketa: is_tag

“E kam parë draftin e Ramës për Asociacionin”/ Ish ministri i Jashtëm: I rëndësishëm për diskutime të mëtejshme
Ish ministri i Jashtëm i Kosovës, Enver Hoxhaj thotë se e ka parë draftin e kryeministrit Edi Rama për Asociacionin e komunave me shumicë serbe në veri. Për gazetarët, Hoxhaj, i cili aktualisht...
Hoxhaj: Situata në veri vjen si pasojë e politikave të gabuara të Kurtit, nuk pres gjë nga takimet në Moldav
Enver Hoxhaj, ish-ministri i Jashtëm i Kosovës  i ftuar në “Tirana Live” ka folur në lidhje me situatën në veri të Kosovës. Ai bën përgjegjës kryesor për këtë situatë Beogradin dhe Vuçiç, por n...
Rezoluta ‘Dick Marty mund të ndryshohet. Ministri Enver Hoxhaj: Nuk është vonë të shkohet tek e vërteta
Ish-ministri i Jashtëm i Kosovës, Enver Hoxhaj foli në Debat në A2 CNN dhe rreth çështjes së nëse mund të ndryshohet rezoluta e Dick Marty 11 vite pas prezantimit të tij. Sipas ...