Etiketa: is_tag

Komisioni i BE-së propozon bllokimin e fondeve për Hungarinë
Dega ekzekutive e Bashkimit Evropian rekomandoi të mërkurën që miliarda euro nga fondet e BE-së t’i mbahen Hungarisë. Kjo, për shkak të dështimit të saj për të zbatuar reformat solide të sundim...
Dr. Arjan Harxhi po kurohet kundër Covid19. Reagon bashkëshortja: ‘Nuk përdoren fondet e shtetit, le ta dijë çdo lëtyrë politike…’/
Arjan Harxhi, mjek i njohur infeksionist, njëherazi drejtor i spitalit Covid-3, u infektua me koronavirus dhe prej ditësh kurohet në një spital të specializuar në Turqi. Ne disa media dhe fjali...
Sot KQZ ndan fondet publike për 18 partitë në garën elektorale.
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) do të mblidhet sot, e mërkurë, rreth mesditës për të miratuar ndarjen e fondit publik për 18 subjektet zgjedhore qe do konkurrojnë në zgjedhjet parlamentare të...