Etiketa: is_tag

Kjo fundjavë vjen e ftohtë dhe me borë, temperaturat ulen afër zeros.
Në fundjavë, neser dhe pasneser,  temperaturat e ajrit do të ulen ndjeshëm në të gjithë territorin e vendit. Meteorologu Akil Osmani, thotë se në zona malore pritet e reshje dëbore, ndërsa tempera...
Presidenti Meta në miqësi me macet, publikon video dhe jep mesazh me lartësitë ku ngjitet kafsha shtëpiake.
Presidenti Ilir Meta ka publikuar një video ku shihet i rrethuar nga macet, dhe jep edhe një mesazh. Meta shprehet se ka mace që janë guximtare, dhe ngjiten edhe lart, pa llogaritur rrezikun që...
MOTI: Ky fundjavë është për plazh.
Sipas shërbimit meteorologjik ushtarak, që prej ditës së nesërme pritet një rritje graduale e temperaturave. Raportohet se nesër në vendin tonë do të ketë rritje me 1-2 gradë Celsius; deri në f...
Sot nuk dilet me makinë nga Tirana; rrugët janë bllokuar
  Të gjitha rrugët që të çojnë në bregdet ose në zona të tjera turistike, janë të bllokuara. Autostrada Tiranë- Durrës është bllokuar që në mëngjes, edhe për shkak të një aksidenti që k...