Etiketa: is_tag

Shkarkohet i Gledis Nanos, Ambasada amerikane shpreh vlerësime si ‘partner i fortë”
Ambasada amerikane ka reaguar përmes një postimi të shkurtër në Twitter pas shkarkimit të Gledis Nanos si drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit. “I shprehim vlerësimin tonë Gledis Nanos,...
Iu kërkua dorëheqja pas tragjedisë në Himarë, Nano vizitë në familjen Avdia: Mos u keqkuptoni, erdha si prind dhe qytetar!
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano ka shkuar për vizitë në familjen Avdia, dy ditë pas tragjedisë së Himarës. Për mediet, Nano theksoi se shkoi për t’i shprehur ngushëll...
Gledis Nano takohet me drejtorin e FBI-së/ Korrupsioni dhe krimi i organizuar, në mes.
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano është takuar me drejtorin e Byrosë Federale Investigative (FBI), Christopher Wray. Kjo, gjatë vizitës së tij të fundit në Washington D...
Gledis Nano emërohet drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, në vend të Ardi Veliut!
Gledis Nano është drejtori i ri i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, i cili vjen në këtë post pas doreheqjes se Ardi Veliut. Emërimi i tij erdhi si propozim nga ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, ...
Kontribute në luftën kundër terrorizmit global/ Qeveria Amerikane vlerëson drejtorin e Anti-terrorit, Gledis Nano.
Në emër të Qeverisë Amerikane, ambasadorja Yuri Kim i dorëzoi Gledis Nano, Drejtorit të Drejtorisë së Antiterrorit në Policinë e Shtetit një certifikatë vlerësimi për kontributin e dhënë në luftën...