Etiketa: is_tag

IKMT shemb strukturat e hotel “Kastrati Empire”, edhe ky aksion në Golem
Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur sot prishjen e një tjetër strukture betoni në brezin bregdetar të Golemit. Objekti “pishinë” dhe të tjera ndërtime shoqëruese pranë deti...
Resorti luksoz ku do të qëndrojnë afganët në Durrës
A2 ka mësuar se emigrantët afganë që mbërritën në orët e para të mëngjesit në Rinas, janë strehuar në një nga resortet më luksoze të zonës së Malit të Robit në Durrës. Sipas burimeve në terren,...
Pishat e Golemit përfshihen në flakë, zjarrfikësit po luftojnë për shuarjen.
Burime për Top Channel kanë bërë me dije se një zjarr i madh ka rënë në qendër të Golemit në Kavajë. Flakët duken edhe në distancë qw nga deti ose edhe nga qyteti i Durrësit, ndërkohë që banorë...
Babai vrasës telefonon të birin menjëherë pas krimit
Ngjarja e ndodhur të shtunën në mbrëmje në ora 7.50 mbasdite, në Golem të Kavajës, po qartësohet pak nga pak. Fillimisht u tha vetëm kaq: Një burrë 73 vjeç vrau me sëpatë gruan e tij 68 vjeçe”. Çi...