Etiketa: is_tag

Refuzon ushqimin prej 6 muajsh/ 52-vjeçarja në gjendje të rëndë: Besoj te ringjallja, në një trup të pavdekshëm
Nga: Top Channel/ Pas ngjarjes së Kombinatit që ka prekur numër te madh njereysih, banorët e një pallati  në Tiranë kanë njoftuar policinë në numrin 129 duke vënë në dijeni se një grua tjet...
Del ekspertiza e familjes së vetëflijuar në Tiranë: Vajza kishte 6 muaj e vdekur, trupi ishte mumifikuar
Një ngjarje në kufijtë e imagjinatës që nuk mund të lërë indiferent të madh e të vogël. Hetimet, dëshmitë që vijnë hap pas hapi për tragjedinë e ndodhur në Kombinat e konfirmojnë këtë. “BalkanW...
Jahovai dhe injoranca vrasin prapë në Tiranë
  Detaje shokuese mësohen nga ngjarja e rëndë që ndodhi në Kombinat, ku nënë e bijë u gjetën të pajeta në shtëpinë e tyre. Paraprakisht bëhet me dije se Anisa Josifi kishte dy...