Etiketa: is_tag

Angelina Jolie dënoi sulmet ndaj civilëve/ Presidenti izraelit: “Jolie nuk ka qenë kurrë në Gaza!”
Në një intervistë ekskluzive me Piers Morgan, Presidenti izraelit Isaac Herzog rrëfeu tmerrin e sulmit terrorist të Hamasit të 7 tetorit, kërcënimet ndaj hebrenjve në mbarë botën dhe kundërsulmin ...
Pse Angelina Jolie mund të humbë gjyqin për fëmijët?!
Brad Pitt kërkon të kalojë më shumë kohë me fëmijët e tij, dhe në qoftë se ai nuk do të lejohet për këtë, atëherë Angelina Jolie do të jetë humbëse në fund të kësaj historie. Sipas medias “The ...
Angelina Jolie dhe Brad Pitt kthehen në krahët e njëri tjetrit!
Edhe pse çifti i famshëm Angeline Jolie dhe Brad Pitti ndodhen në rrugën e procedurave për divorcin, gazeta 'The Sun' ka zbuluar se të dy janë hedhur përsëri në krahë të njëri tjetrit. Të dy 'Y...
Brad Pitt: FBI po heton mbi pretendimin çfarë ndodhi në avion
FBI thotë se po mbledh informacion rreth një incidenti të supozuar që përfshin Brad Pitt dhe fëmijët e tij në bordin e një avioni privat javën e kaluar. Gruaja e Pitt, Angelina Jolie plotëso do...