Etiketa: is_tag

“Foltorja” kaos në seancën plenare, deputetët e Berishës bllokojnë rendin e ditës në parlament.
Ka nisur mes kaosit dhe rrëmujës seanca plenare e kësaj të enjteje. Deputetët e Sali Berishës kanë vijuar me skenarin e pengimit të zhvillimit normal të seancës. Ata kanë bllokuar foltoren d...
Kaos në Kuvend, deputeti Berisha nuk lëshon foltoren; mblidhen tre a katër të tijtë
Seanca e kësaj të enjteje në Kuvend ka pasur tensione. Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka kërkoi vazhdimisht fjalën, ndërsa nënkryetarja Ermonela Felaj e ka refuzuar. Në mes të debat...