Etiketa: is_tag

Gishtat e mesit i heqin Këlliçit 11% të votave, 40% e tiranasve thonë se “Jemi skandalizuar”: Sondazhi.
Belind Këlliçi ka humbur 11% të elektoratit të tij vetëm për shkak të gjestit të shëmtuar të posterit me nxjerrjen e gishtit të mesit. Më shumë se 1 nga 10 të pyetur nga Instituti Prestigjioz P...
Pas autobusëve falas, Belind Këlliçi premton tunele poshtë sheshit “Skënderbej”
Belind Këlliçi ka vijuar me premtimet e tij të bujshme. Pas autobusave falas, ai ka thënë një ditë më parë se do të ndërtojë dy tunele poshtë sheshit “Skënderbej” për të lehtësuar qarkullimin në T...
Belind Këlliçi i PD: “Na duhet Bashkia e Tiranës se kemi 10 vjet pa punë”
Partia Demokratike duket se e sheh Bashkinë e Tiranës si mundësi punësimi për të gjithë militantët dhe simpatizantët e saj. Në një lidhje direkte në emisionin ‘Open’, dje në mbrëmje në Neës 24, ka...
TË GJITHA “KRIMET” E BELIND KËLLIÇIT
Nga: Astrit Patozi/ Më dhimbset shumë Belind Këlliçi, tek e shoh të goditur e të sulmuar nga të gjitha krahët, pikërisht prej asaj ane, ku ai vetë ka pritur që t'i vinin, në mos gradat, të pa...
Vizita e Escobar në Shqipëri/ Belind Këlliçi: ‘Turp më të madh nuk ka’.
Deputeti i PD, Belind Këlliçi deklaroi se shfaqja që do të shohim nesër me ardhjen në Shqipëri të zv/ndihmës Sekretarit Amerikan të Shtetit, Gabriel Escobar është një turp i madh. Në një dalje ...
S’ka punë hakmarrjeje/ Zgjedhjet në FRPD të kërkuara nga Basha, mbahen sipas rregullores
Nga Rajmonda Basha/ AP Procesi zgjedhor për Forumin Rinor të Partisë Demokratike është i njëjti me atë të vitit 2015 me urdhër të kryedemokratit Lulzim Basha. Në zgjedhjet e 2015-ës, Belind ...
Kreu i FRPD, Këlliçi: “Basha më la jashtë listës sepse isha i votuar…”
  Kryetari i FRPD-së, Belind Këlliçi ka sqaruar per here te pare përballjen qe pati me kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pas vendimit te tij për ta lënë jashtë listës së kandidate...
Kryetari i FRPD, Këlliçi, zbulon: “Ka një agjendë për shkatërrimin e PD”
Belind Këlliçi, kryetar i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, në studion e Ora News, tha se pa një analizë të plotë, PD-ja nuk mund të ngrihet. Ai deklaroi se ka një tentativë për ta përçarë ...
Neim Çili dhe marionetat po përçajnë PD. Strukturat e MJAFT-it në parti!
  Nga BELIND KËLLIÇI / Kryetar i Forumit Rinor të Partisë Demokratike/ Të dashur miq, Kisha vendosur të hesht pas situatës tejet të vështirë që po kalon PD, familja jonë e madhe poli...