Etiketa: is_tag

I riu që u vra për një vajzë punonte tek TV Klan, televizioni nuk thotë gjë.
Personi që shihni në foton e mësipërme është 19-vjeçari Stiven Toshkesi, i cili mbeti viktimë natën e kaluar pasi u godit me thikë në pabesi nga dy 18-vjeçarët Enzi Maze dhe Axel Hoxhaj. Familj...
Fatos Nano tregon fytyrën e vërtetë të Metës: ‘I ligët, grykës, i pabesë,Te ai shikoj 7 mëkatet e Biblës’.
Fatos Nano tha se Ilir Meta ka patur gjithmonë një plan B në politikë, ndërsa i pyetur në emisionin “Opinion”, se si e shihte rolin e tij si President i vendit, e cilësoi atë si politikanin tek i ...
Fatos Nano: Berisha u mor personalisht me burgosjen time, në 21 Janar pushoi së qeni politikan
Në vitin 1993, Fatos Nano në cilësinë e kryetarit të opozitës në atë kohë nën drejtimin e PS, u arrestua për akuzat e korrupsionit. Ende sot e kësaj dite, Nano fajëson Sali Berishën për burgosjen ...
Fatos Nano tregon si bëri pjesë të qeverisë Edi Ramën: Ftesën ia bëra që në Paris, më refuzoi dhe më pas më erdhi në zyrë
Ish-kryeministri Fatos Nano, njëherësh dhe ish-kreu i Partisë Socialiste në një rrëfim të rrallë në emisionin “Opinion” në Tv Klan ka treguar se si ka lindur bashkëpunimi me Edi Ramën dhe ftesën q...
Transmetuesit televiziv bashkohen kundër Klan dhe Shijak Tv që ‘thyejnë ligjin e konkurrencës’.
Transmetuesit televiziv në vend: Report Tv, News 24, Top Channel, Vizion Plus, Ora HD dhe Ora News i janë drejtuar ditën e sotme Autoritetit të Mediave Audiovizive, lidhur me nisjen e transmetimev...
Berisha paralajmëron ‘përplasje civile’ në 30 shtator. ‘Mbi gërmadhat e kësaj dite, do të…”
Zoti Berisha, ish president dhe ish kryeministër i Republikës, iu përgjigj pyetjeve të gazetarëve në programin ' Opinion' të Televizionit Klan. Ai u pyet kryesisht nëse PD do të ulet në dialog ...
SKANDALI/ Ilaçi i rrezikshëm- 200 herë më i fortë se morfina, po shitet në Shqipëri
Medikament i rrezikshëm, Fentanyl”, 200 herë më i fortë se morfina, po shitet në Shqipëri Kamera e fshehtë e emisionit “Stop” shfaq një qytetar që arrin të blejë në farmaci medikamentin e quajt...
Një kafe nga ‘Klan’ për Saimirin.
Nuk dihet nëse ishte ironi, apo një përkujdesje ekstreme ajo që u manifestua në emisionin "Opinion" të Klan: Në fund të emisionit, drejteusi i tij Fevziu, pasi përshendeti të ftuarin dhe të ftu...
Si ndahen pushtetet pas një skandali në Gjykatë?
Nga: Veritas.com.al/ Televizioni Kombëtar "Klan" në emisionin e tij investigativ "Stop" sapo  transmetoi regjistrimin në video të një skandali korruptiv në Gjykatën e Shkallës së Parë në rrethi...