Etiketa: is_tag

Identifikohet autori i dyshuar i vrasjes së Briken Sanajt, mund të jetë në Belgjikë
Policia ka shpallur në kërkim autorin e dyshuar të vrasjes së Briken Sanajt, i cili nga informacionet paraprake të siguruara nga A2 CNN dyshohet se ndodhet në Belgjikë. Vrasja e Sanajt ndodh...
Dje në mesnatë një 39 vjeëar u vra te “Kodra e Diellit”. Briken Sanaj u qëllua me 3 plumba në fytyrë për shkak të hakmarrjes.
E diela u përgjak sërish. Viktima e radhës është Briken Sanaj, 39-vjeçari i cili u ekzekutua me breshëri kallashnikovi mesnatën e djeshme te “Kodra e Diellit” në kryeqytet.  Sanaj, u qëllua nga n...
Çmenduri në Kodrën e Diellit: Qan një fëmije 3 vjeç, fqinji bezdiset dhe nxjerr armën pa leje, plagoset babai i foshnjës.
Zbardhet ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmjen e së enjtes në zonën e Kodrës së Diellit në Tiranë, ku mbeti i plagosur me armë zjarri Jonian Shehu. Sipas burimeve, shkak i konfliktit ka qenë zhurm...
Mbrëmë te ‘Kodra e Diellit’/ Shoferja 29-vjeçare përplasi në trotuar 3 këmbësorë, njëri humb jetën sot.
Një 60-vjeçar i identifikuar si Begzan Hysa ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës pasi u përplas nga makina mbrëmë në afërsi të zonës së njohur si ‘Kodra e Diellit’ në Tiranë. 29-vjeçarja e id...