Etiketa: is_tag

Dhuna ndaj fëmijës 3-vjeçar në kopshtin ‘Stinët’, arrestohet edukatorja
Majlinda Dehima, është arretsuar nga policia pasi dyshohet se dhunoi fëmijën 3-vjeçar në kopshtin ‘Stinët’. ‘Prokuroria pranë Gjykatës së Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë kërkoi caktimin e ...
Kujdestarja e kopështit ‘Sinët’ dhunoi 3 vjeçaren dhe dyshohet se i theu këmbën, shoqërohet në polici.
Edukatorja Majlinda Dhima në kopshtin ‘Stinët’ në Tiranë është shoqëruar në polici 6 ditë pas ngjarjes së rëndë të ndodhur ku shfaqej duke dhunuar një 3 vjeçare në kopësht, të cilës dyshohet se i ...