Etiketa: is_tag

Pse dhëndri i Trump, Jared Kushner po ndërton resorte dhe hotele luksoze në Shqipëri dhe Serbi
Nga Mary K. Jacob, New York Post Jared Kushner, dhëndri i ish-Presidentit Donald Trump dhe një figurë e shquar në politikën amerikane, i ka vënë syrin Ballkanit me planet e tij për ndërtimin e ...
Kushner, dhëndri i Trump-it, projekt turistik për Sazanin: VOA
Kompania amerikane Affinity Partners, e sipërmarrësit amerikan Jared Kushner, dhëndri i ish presidentit Donald Trump, synon të realizojë dy projekte të mëdha turistike në Shqipëri, së bashku me nj...
Ekipi i Paqes i Trump drejtuar nga Jared Kushner nominohet për Çmimin Nobel të Paqes.
DEBORAH BRAND Ish këshilltari i lartë i Shtëpisë së Bardhë Jared Kushner dhe zëvendësi i tij, Avi Berkowitz, së bashku me ish të dërguarit në SHBA dhe Izrael u nominuan të Dielën për një Çmim N...
Jared Kushner mohon lidhjen me Rusët: “Trump fitoi sepse kishte mesazh më të mirë…” VIDEO
Këshilltari i Shtëpisë së Bardhë, Jared Kushner ka mohura se ka bashkëpunuar me Rusët. Deklaratën e bëri ditën e Hënë pasdite, duke dhënë një deklaratë të rrallë para publikut se ‘vjehrri i tij, D...
Jared Kushner e vënë nën hetim mbi lidhjet me Moskën.
Këshilltar i presidentit amerikan, Jared Kushner dhe njëkohësisht dhëndër  i tij, është nën hetim nga FBI, si pjesë e gjithë hetimeve që po zhvillohen për ndikimin rus në zgjedhjet amerikane- njof...
Ivanka Trump dhe i shoqi, Jared Kushner po kërkojnë shtëpi në DC
(FOTO: Ivanka Trump dhe Jared Kushner)  Ivanka- vajza e Presidentit të zgjedhur, Donald Trump, dhe Jared Kushner- burri i saj, po kërkojnë shtëpi në Washington, D.C. Të dy, Ivanka dhe i shoq...