Etiketa: lufthansa

Lufthansa do të rifillojë disa shërbime Evropiane në qershor
8 Maj 20200 Frankfurt mbi Main (AFP) - Gjigandi i linjës ajrore Gjermane Lufthansa tha të Premten se do të fluturojë dy herë më shumë avionë në qershor sesa javët e fundit dhe do të kthehet në ...
Alarm për bombë në Beograd: Evakuohet avioni i Lufthansës
130 pasagjerë dhe pesë anëtarë të ekuipazhit u evakuuan nga një aeroplan i Lufthansa që po nisej për në Frankfurt. Kontrolle në progres Alarm për bombë në aeroportin e Beogradit, në Serbi. Këtë...