Etiketa: is_tag

Soft News: Meta thotë se nuk ka qenë kurrë shofer i Ramës.
lir Meta, presidenti i zgjedhur i Republikës, nga studio e emisionit “Debati ne Channel One” e Roland Qafokut, ka ironizuar me batuten e kryeministrit Edi Rama se PS e do timonin per vete qe te qe...
Makina bie në liqenin e Shkopetit me 5 familjarë; përnjëherë të ndalet fryma… por shpëtohen të gjithë
(FOTO: Pamje nga Liqeni i Shkopetit)/ Një automjet tip “Benz” me 5 anëtarë të një familjeje ka përfunduar në Liqenin e Shkopetit. Shkak thonë se ka qenë moti i keq me lagështirë në rrugë. Në...
Ku del tym ka një krim… Kryetarit të PS Lezhë i digjet makina, pas saj zbulohet krimi.
Makina e kryetarit të PS-së në Kolsh të Lezhës, Andi Marku është gjetur e djegur mëngjesin e sotëm pranë prefekturës së Lezhës. Ndërsa policia është duke vazhduar hetimet, Andi Marku, shef komi...
Atentatet e “pafajshme”; Pogradeci tronditet nga shpërthimi me tritol i një makine
Më shumë se sa ka kushtuar makina që u hodh në erë, padyshim, ka kushtuar prishja e qetësisë, tronditja e njerëzve që nga fëmijët deri te të moshuarit. Kur makina është hedhur në erë rreth orës 4....
Makina të konsumuara, pa shërbime dhe kontroll, marrin flakë në rrugë. VIDEO
Një makinë ka marrë flakë gjatë ecjes në autostradën Lushnjë Fier, duke shkaktuar kureshtjen e të gjithë drejtuesve të makinave, pa patur mundësi që të jepnin ndonjë ndihmë. Por me siguri, shum...
Shoferi taksist i Durrësit zhduket dje dhe gjendet sot i mbytur në makinën e tij
Makina tip Mercedes, Taksi, është gjetur në fshatrat e Kavajës, në zonën e Bashtrovës. Trupi i pajetë i shoferit Faik Fezgaj është gjetur i pa jetë brenda në makinë. Faik Fezgaj ishte zhdukur m...
Kush e dogji makinën e Flori Mumajesit? VIDEO
(FOTO: Këngëtari Flori Mumajesi) Makina është djegur mbrëmë, e Dielë, teksa ka qenë e parkuar pranë studios së tij në sheshin Wilson në Tiranën e Re. Megjithëse fillimisht Policia nuk kishte nd...
Në një ditë- 718 gjoba për rripin në makinë
  Ishte njoftuar më parë se dita e sotme do të sihte dita e "qametit", kur do të hynte në fuqi ligji për mbajtjen e rripit të sigurimit në makinë, si nga drejtuesi ashtu edhe nga pasagjerë...