Etiketa: is_tag

Has/ Kandidatit të PS për kryetar Bashkie, Beqir Mulaj i digjet makina në garazh!
Kandidatit socialist në Has, Beqir Mulaj i digjet natën automjeti dhe një garazh. Dyshohet e qëllimshme....
Pa naftë/ Qytetari anglez furnizon makinën me karburant pa shpenzuar para
Një 66-vjeçar nga Anglia ka treguar se po e furnizon makinën e tij me vaj vegjetal në vend të naftës, pasi kjo e fundit është shumë e shtrenjtë. Keith Ashworth, nga Nottingham, është shprehur p...
Kush ka bërë kolaudimin në vitin 2020 do ta ribëjë në 2022/ Altin Gonxhe, kreu i DPSHTERR
Fundi i koncesionit të kolaudimit të makinave ishte fokusi i emisionit “60 Minuta” në Scan. Kreu i DPSHTRR, Blendi Gonxhe u ndal në detaje teknike duke shpjeguar që kolaudimi i makinave person...
Shpërthen impianti i gazit në makinën e vëllait të ish-Presidentit Bujar Nishani/ Video/
Një makinë ka shpërthyer në flakë në qytetin e Durrësit, duke u shkrumbuar totalisht në pjesën e përparme. Gazetarja Klodjana Haxhiaj sjell pamjet në redaksinë e “BalkanWeb”, ndërsa njofton s...
Makina e Boris Johnson përplaset teksa protestuesi hidhet para vargut të shoqërimit të kryeministrit
  OLIVER JJ LANE/ BREITBART NEWS Një makinë qeveritare që transportonte Kryeministrin nga Parlamenti në zyrën e tij në Downing Street u përplas me një automjet mbështetës të Mërkurën pa...
Sulmohet me gurë makina e ish-ministrit të Shëndetësisë, Beqja (Foto)
Ngjarja ka ndodhur pasditen e djeshme në Tiranë. Makina e ish-ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqja- tani deputet i Kuvendit,  është goditur me gurë nga një person rreth të dyzetave. Sulmi ndaj...
Na ‘çmendin’ kaq shumë makina!, por shqiptarët kanë më pak se çdo vend Europian.
Shqipëria vijon të jetë vendi europian me numrin më të ulët të automjeteve për 1000 banorë, tregues ky që tregon se niveli i jetesës në vendin tonë vijon të ketë një diferencë të madhe nga kontine...
Fier: Ku digjet një makinë, aty fshihen armë.
  Një automjet është përfshirë nga flakët në një fshat të Fierit. Automjeti ndodhej mbi shinat e trenit dhe brenda saj është gjetur një armë kallashnikov dhe një karikator me fishekë. M...
Dolad Trump kërcënon BE-në se do të aplikojë taksa mbi importin e makinave nga blloku
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump hka bërë hapa të tjerë me luftën e fjalëve mbi tarifat e tregut, duke kërcënuar se 'do të aplikojë taksa' mbi importin e makinave nga Bashkimi Euro...
Në ‘Qafën e Buallit’ në Bulqizë një makinë përfshihet në flakë, shoferi në rrezik për jetën
Një makinë, gjatë ecjes, në Qafën e Buallit, mes Dibrës dhe Matit, është përfshirë në flakë appritur. Për pasojë ka mbetur i dëmtuar shoferi i automjetit ku edhe ndodhet në gjendje të rëndë pas...