Etiketa: masaker

​Masakër në Manchester, 22 të vdekur dhe më shumë se 59 të plagosur. FOTO
(FOTO:  Mjekë dhe infermierë ndihmojnë kë munden në rrugë, sidomos ata me plagë më të rënda)/ Njëzetedy njerëz janë vrarë dhe më shumë se 59 të tjerë janë plagosur- sipas të dhënave deri më tan...
Policia e Shkodrës thotë se ka kapur vrasësin, shkaktar të masakrës së Dajçit
  Policia e Shkodrës njoftoi mediat se ka mundur të kapë autorin e masakrës së mesnatës së kaluar në fshatin Dajç të Bregut të Bunës, Shkodër. Vrasësi i dyshuar është 33 vjeçari Miklovan P...