Etiketa: is_tag

Ish Zonja e Parë Melania Trump Hap Zyrën e Re në Mar-a-Lago
  PENNY STARR   Ish zonja e parë Melania Trump ka përdorur faqen e saj në Twitter për të lancuar një zyrë të re në shtëpinë e saj në Mar-a-Lago në Florida. Levizja vjen pasi ajo...
Pse Melania ishte një zonjë e parë e shkëlqyer?
Nga: Corrado Ocone Mendoj se ka ardhur momenti, për ti bërë elozhe Melania Trump, të 45-ës zonjë të parë të Amerikës. Për ta bërë atë mbi të gjitha për dinjitetin dhe dekorin, qetësinë dhe stil...
Melania Trump përshëndet ‘Au Revoir’ në Shtëpinë e Bardhë, në Classic Chanel
JOHN BINDER Zonja e Parë Melania Trump bëri një pershendetje au revoir në Shtëpinë e Bardhë të Mërkurën në mëngjes në një komplet të zi duke imituar ikonën e modës të ndjerin Karl Lagerfeld, is...
Melania Trump përgjigjet: “Historia e ‘Atlantic’ nuk është e vërtetë!”
Zonja e parë Melania Trump ka sulmuar një histori tësajuar me burim anonim të botuar në The Atlantic duke pretenduar se Presidenti Trump i quajti ushtarët e rënë Amerikanë "humbës" dhe "pinjollë"....
Melania Trump nderon fitueset e Çmimit Ndërkombëtar të Grave Kurajoze
'Si zonjë e parë e Shteteve të Bashkuara, jam krenare për atë që ky vend vazhdon të bëjë për gratë' Audrey Conklin, FOXBusiness Zonja e Parë Melania Trump dhe Sekretari i Shtetit Mike Pompeo...
FOTO/ Shënime mode: Melania Trump shkon në Safari, ushqen elefantë foshnje në momentin ikonik më të madh
  Zonja e Parë Melania Trump shkon në Safari në Kenia , duke krijuar momentin më ikonik të saj qekur mori rolin e saj te Krahut Lindor,duke ushqyer foshnje elefantësh dhe duke parë zebra t...
Prindërit e Melania Trump sapo u bënë qytetarë të Shteteve të Bashkuara.
  ( FOTO: Viktor dhe Amalija Knavs, prindërit e Zonjes se Pare Melania Trump)/ Megan Friedman  Viktor dhe Amalija Knavs, prindërit e Zonjes se Pare Melania Trump, janë betuar si qytetarë të S...
Katër ish- First Ladies bashkohen me Melaninë për mos-ndarjen e fëmijëve nga prindërit
NEW YORK (AP) —Të katër ish-zonjat e para janë bashkuar me Zonjën e tanishme, Melania Trump, në një front te pazakonte politik duke shprehur dëshpërim  për fëmijët e ndarë nga prindërit e tyre në ...
Melania Trump nuk do të marrë pjesë në G7, as në samitin me Korenë e Veriut.
Gruaja e Presidentit Donald Trump, Melania Trump, do të anashkalojë samitin e G7 që mbahet kësaj jave në Quebec dhe nuk ka në plan që të marrë pjesë samitin e 12 qershorit në Singapor me Korenë e ...
Melania Trump, 20 ditë pas shfaqjes në publik, neutralizon thashethemet.
  ( Ivanka Trump mori pjesë të Mërkurë në Shtëpinë e Bardhë në përfundim të mungesës si njerkë)/ Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara, Melania Trump, e cila nuk është parë në publik që nga opera...