Etiketa: is_tag

Dua Lipa do të jetë bashkëprezantuese e “Met Gala”
Dua Lipa, Penélope Cruz, Michaela Coel dhe Roger Federer, janë prezantuesit e Met Gala për vitin 2023. Ka qenë revista prestigjioze “Vogue” që ka zbuluar personazhet mikpritës të ...
Met Gala 2018: Të famshmit hapin sonte tapetin e kuq në Muzeun e Artit në New York. FOTO
Sonte, Muzeumi Metropolitan i Artit i Nju Jorkut shtron qilimin e kuq për ‘Met Gala’, një festë për ekspozitën pranverore të hapur që organizohet çdo vit. Eventi shërben gjithashtu për mbledhje fo...