Etiketa: is_tag

Fatos Nano, SMS pwr Edin dhe Gramozin në përvjetorin e PS
Te dashur Edi e Gramoz! Uroj nëpërmjet jush, gjithë socialistët anembanë Shqipërisë për 26 vjetorin e familjes sonë të patjetërsueshme! Jam i bindur se fitorja e PSSH ne zgjedhjet e 25 qershorit...
Pas takimit me Ramën. Reagon Nano: ‘Nuk keni parë gjë akoma!’
  (FOTO: Arkiv)/ Ish-kryeministri, Fatos Nano është rikthyer sërish në vëmendjen politike, pas takimit kokë më kokë të zhvilluar me kryeministrin Edi Rama ditën e sotme në qytetin e Dur...
PSE DUHEJ TAKIMI NANO- RAMA?
Frrok Çupi/ Takimi është mbajtur sot mbasdite, në vilën qeveritare të Durrësit. Në fakt nuk ka qenë sekret, përderisa u fotografua dhe u filmua; dhe në fund zoti Nano foli para medias rreth takimit...