Etiketa: is_tag

Policia dhe SPAK, kush po çedon me krimin? Nano takim urgjent me Krajën
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, po zhvillon një takim me kreun e Prokurorisë së Posaçme (SPAK), Arben Kraja. Burime nga policia pohojnë se takimi ka në...
Gazetari Nano na përball me veten
Frrok Çupi Përball me veten?!... A do të thotë gjë kjo? Disa e kuptojnë sipas tyre: Ose se ‘do ta shikosh ti ça do të të bëj!’, ose ‘shikomë mua dhe bëhu...’. As njëra, as tjetra. Mustafa Nano ...
Fatos NANO për largimin e Bashkim Finos: Gjithmonë rrinte në të majtën time, lidhjen e kishim me zemër
Ish-kryeministri Fatos Nano shpreh ngushëllimet për ndarjen nga jeta të mikut të tij, politikanit Bashkim Fino.  Në një prononcim për Newsbomb.al Nano shprehet se mungesën e Finos nuk do të mund ...
Fatos Nano tregon fytyrën e vërtetë të Metës: ‘I ligët, grykës, i pabesë,Te ai shikoj 7 mëkatet e Biblës’.
Fatos Nano tha se Ilir Meta ka patur gjithmonë një plan B në politikë, ndërsa i pyetur në emisionin “Opinion”, se si e shihte rolin e tij si President i vendit, e cilësoi atë si politikanin tek i ...
Fatos Nano: Berisha u mor personalisht me burgosjen time, në 21 Janar pushoi së qeni politikan
Në vitin 1993, Fatos Nano në cilësinë e kryetarit të opozitës në atë kohë nën drejtimin e PS, u arrestua për akuzat e korrupsionit. Ende sot e kësaj dite, Nano fajëson Sali Berishën për burgosjen ...
Fatos Nano tregon si bëri pjesë të qeverisë Edi Ramën: Ftesën ia bëra që në Paris, më refuzoi dhe më pas më erdhi në zyrë
Ish-kryeministri Fatos Nano, njëherësh dhe ish-kreu i Partisë Socialiste në një rrëfim të rrallë në emisionin “Opinion” në Tv Klan ka treguar se si ka lindur bashkëpunimi me Edi Ramën dhe ftesën q...
Karikaturat e Profetit Muhamed/ Bujar Kapexhiu kërcënon Mustafa Nanon: ‘Për besimin unë të vras…’.
Karikaturisti Bujar Kapexhiu është përplasur në debat në emisionin ‘Open’ me analistin Mustafa Nano. Në debat e sipër, Nano ka hedhur akuza ndaj Kapexhiut duke thënë se ai për të shenjtën...
Rama ‘kthen kohën’ në PS, uron ditëlindjen e Fatos Nanos: ‘Jemi si dy pilotë të një makine’.
  Nga Edi Rama FATOS NANO u gjend në krye kur armata e shpartalluar komuniste kryente funeralin e Partisë së Punës në mes të shkretëtirës, me flamurin e rreckosur të diktaturës së prole...
Intervistë/ Fatos Nano: ‘Mesazh për opozitën?… Të votojë kundër lidershipit të vet’.
“Të votojnë kundër lidershipit te vet, që iu ka mbyllur perspektiven konkurruese europeiste!” Lexoni intervistën e plotë si më poshtë: Si themelues dhe lider historik i Partisë Socialiste, i...
PROPOZIM
Nga: Agim Xhafka/ Fb Fatos Nano,pasi po sheh se askush nuk po arrestohet këto ditë, propozoi: -O njerëz, më fusni mua në burg se ia kam marrë dorën. Më quani ‘peshku i madh’ se kështu u del f...