Etiketa: is_tag

Çadra fiton edhe kur nuk bie shi
Nga Astrit Patozi/ Çfarëdo qe te thotë Saimir Tahiri ne tekstin e dorëheqjes se tij, nuk ka ndonjë vlere për te zbardhur te vërtetën e lëshimit te tij nga Edi Rama. Do te ketë shume hamendje dh...
Astrit Patozi, deputet i PD i përgjigjet zotit Flencenstein: “Ne në Parlament jemi këtu, por ai thotë shkoni atje!”.
Deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi iu përgjigj sot kërkesës së eurodeputetit Knut Flenkestein lidhur me rikthimin e opozitës në Parlament. Nga çadra e protestës ai tha se eurodeputet...
Pse ‘pajtohen’ gjithmonë Rama – Meta?!
Nga: Astrit Patozi/ (Ose një analizë e shkurtër krahasuese për dy burra pushteti) Janë kaq të pangjashëm me njëri-tjetrin, sa të krijojnë përshtypjen se kanë lindur për të bërë luftë dhe për...