Etiketa: is_tag

Ralf Gjoni në Kuvend: “Këtu priten vrasje politike si në Sicili ’70”.
Deputeti Ralf Gjoni ka folur me tone të ashpra nga foltorja e Kuvendit për integrimin e Shqipërisë në BE.  Deputeti Gjoni e ka cilësuar si fabul, apo përrallë integrimin e vendit drejt BE-së,...
Deklarata e deputetit Ralf Gjoni: Na thonë mos shkoni në zgjedhje se do vrasim njerëz! VIDEO
Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë dalë nga lista shumë emërore e LSI-së, Ralf Gjoni i ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora deklaroi se opozitarët e futur në Parlament po kërcënohen për të mos u f...
Deputeti i LSI: ‘ Trishtim për këtë dhunë dhe urrejtje që shohim!. Policët janë prindër si ne’.
Deputeti i LSI-së Ralf Gjoni ka reaguar pas tensioneve të shumta me të cilat u shoqërua protesta e sotme e opozitës. Gjoni nuk bie dakord me dhunën e përdorur në protestë, ndërsa shkruan se pun...
Deputetin ‘tradhtar’ të LSI e qëllojnë me lëndë kimike; ‘urdhër nga lart’, thotë deputeti
Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ralf Gjoni, i cili pritej të bënte pak çaste më vonë betimin si deputet në seancën plenare të kësaj të enjteje në Kuvendin e Shqipërisë, është sulmuar ...
Tradhëtari i LSI, Ralf Gjoni, kërkon mandat deputeti. ‘Vendosa të jem në anën e drejtë të historisë’.
Ka qenë një nga njerëzit e LSI-së që ka ngjitur shkallët e karrierës falë mbështetjes nga partia por me sa duket pushteti është më i ëmbël se çdo moral tjetër. Një tjetër kandidat në pritje i L...