Etiketa: is_tag

Deputeti i Vlorës: ‘Gjiknuri zgjodhi të jetë idiot për të fshehur se është hajdut’.
Deputeti i PD, Agron Shehaj ka reaguar pas deklaratës së Ministrit të Infrastrukturës dhe Energjisë, mbi tenderin për unazën e madhe. “Damian Gjiknuri pretendoi sot se ai dhe ARRSH-ja kanë nego...
Deputeti i PD kërkon opozitë radikale, ‘të braktisim Kuvendin e “t’i drejtohemi popullit”.
  Ndonëse PD-ja ka në plan që sot të shkaktojë trazira në kuvend, deputeti i tyre Agron Shehaj, bën thirrje për të braktisur kuvendin. “Është momenti që ne përfaqësuesit e popullit t’i ...
Shiko çfarë të bën një deputet që vjen nga zero!
Nga: L. Skiro/ Anëtarë të grupit parlamentar të PD u shtangën teksa pritej të fillonte mbledhja sot. Deputetët e kësaj partie janë ca të vjetër e ca të rinj, por të rinjtë janë të përzgjedhur j...