Etiketa: is_tag

Pse Will Smith goditi Chris Rock në Oscars?
Pas viteve të shifrave në rënie të shikueshmërisë, Akademia ishte e dëshpëruar për më shumë njerëz për të parë Oscars 2022. Ata provuan të gjitha llojet e mënyrave për të rritur vlerësimet - yje ...
Përfundon takimi me dyer të mbyllura mes Bashës dhe zëvendësambasadorit amerikan, Smith
Takimi i zëvendësambasadorit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri, Demian Smith me kreun e selisë blu, Lulzim Basha, mesditën e 6 janarit ka përfunduar. Sipas burimeve, vizita e zyr...
Zhvillimet në PD/ Zëvendës- ambasadori amerikan, Smith, mbërrin në selinë e PD për takimin me Bashën
Zëvendës ambasadori amerikan Demian Smith ka mbërritur në selinë blu për një takim me kreun e PD Lulzim Basha. Vizita e tij vjen pasi disa deputetë nga grupi i Rithemelimit të PD dhe të rinjt...
Në selinë e PD mbërrin zëvendës ambasadori i SHBA, do të takojë Bashën
Në Partinë Demokratike sot është intensifikuara beteja e 'dyerve të mbyllura'. Por e kyçur dera nuk është për zëvendës ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë Demian Smith, i cil...
Zëvendësambasadori amerikan në selinë blu, takim me dyer të mbyllura me znj. Tabaku
Zëvendësambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA), Demian Smith, të premten e 3 dhjetorit, ka vizituar selinë blu të demokratëve. Sipas burimeve zyrtare, të marrë nga Albanian Post ...
Të hënën agjentët e BKH nisin punën/ Zv.ambasadori i SHBA, Smith: ‘Ditët e pandëshkueshmërisë së të pasurve dhe të fuqishmëve kanë mbaruar!’
Të hënën fillojnë zyrtarisht detyrën 28 hetuesit e BKH që kanë përfunduar trajnimin. Demian Smith, zëvendës ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Shqipëri ka mbajtur sot një fjalim në aktivitetin ...
Mbërrin në Tiranë krahu i djathtë i Yuri Kim/ Kush është zv.ambasadori? Karriera e Demian Smith
Faqja e ambasadës amerikane ka publikuar profilin dhe karrierën e mëparshme të zëvendësit të Yuri Kim në Shqipëri. Demian Smith ka nisur detyrën si zëvendësambasador i SHBA-ve në vendin tonë, ndër...