Etiketa: is_tag

Mbërrijnë 25 mijë vaksina Sputnik/ Manastirliu: ‘Po i afrohemi shifrës gjysmë milioni të vaksinuar me dy dy dozat, rreth 1 milionë me të parën.
Kanë mbërritur sot 25 mijë doza të vaksinës Sputnik, për të vijuar procesin e vaksinimit masiv në të gjithë vendin. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, nga Institut...
Mbërrijnë në Rinas 10 mijë vaksina ruse Sputnik-V, dhuratë e Emirateve të Bashkuara Arabe! Manastirliu: Synojmë vaksinimin masiv të popullatës
Kanë mbërritur për herë të parë në vendin tonë vaksina ruse Anti-COVID, Sputink-V. 10.000 vaksinat Sputnik, janë dhuratë nga Princi i Kurorës së Emirateve të Bashkuara, miku i çmuar Muhammed Bin Z...