Etiketa: is_tag

Shtohen tensionet në veri të Kosovës, plagoset një polic! Patrulla u sulmua nga persona të maskuar!
Pak pas shtimit të forcave në veri të Kosovës, një grup personash të maskuar dhe të armatosur kanë sulmuar patrullën e efektivëve. Për pasojë, ka mbetur i plagosur një polic, i cili mori dëmtime t...
Presidenti Trump ul tensionet: “Ne nuk do të hyjmë në Siri”.
 (FOTO: Sekretari i shtetit, Rex Tillerson (majtas) dhe presidneti Donald Trump)/ Mes rritjes së shqetësimeve mbi tensionet në Rusi dhe Iran pas një seri sulmeve ajrore të Shteteve të Bashkuara...