Policia e Shtetit ka sekuestruar 40 kilogram tritol që vinte nga Kosova dhe ka vënë në pranga disa persona. Drejtori i Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, Tonin Vocaj ka në një konferencë pë...