Etiketa: is_tag

Socialistët drejt fitores së sigurtë në bashkinë e tretë
 Pas fitores në Bashkinë Vorë dhe Rrogozhinë Partia Socialiste ka arritur të fitojë edhe në Lushnjë.  Kjo dhe pse ende rezultati nuk është certifikuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve....
Zgjedhjet e 6 marsit/ Pas Vorës PS merr edhe Rrogozhinën, po fiton në Durrës, Lushnjë e Dibër! Meta+Berisha drejt marrjes së Shkodrës, Basha humbje historike!
Shkon në 2 numri i bashkive që e kanë mbyllur procesin e numërimit të votave pas procesit zgjedhor të ditës së djeshme. Pas Vorës Partia Socialiste ka siguruar fitoren edhe në Rrogozhinë e cila ta...