Aktorja Brigitte Nielsen ka lindur fëmijën e saj të pestë dhe vajzën e parë pas katër djemve, në moshën 54 vjeçare. The Red Sonja star confirmed për ‘People.com’ se ajo dhe producenti televiziv Mattia Dessi kanë pritur beben e tyre me emrin Frida.

Ajo tha: “Ne jemi me shume se të gëzuar të mirëpresim vajzën tonë të bukur në jetën tonë. Ka qenë një rrugë e gjatë, dhe ia vlejti. Ne nuk kemi qenë kurre kaq te dashuruar sa sot. ”

Dessi, 39 vjeç, është bashkëshorti i pestë i aktores Italiano-Daneze dhe ajo ne te kaluaren u martua per pak kohe me yllin e Rocky IV ,aktorin Sylvester Stallone nga 1985 në 1987 .

Nielsen e zbuloi se ishte shtatzënë vetem muajin e kaluar me një post në Instagram duke treguar barkun e saj dhe titullin: “Familja do te zgjerohet”.

Veritas.com.al/