Kush eshte bukuroshja shqiptare qe i ka rrembyer zemren eurodeputetit gjerman Knut Fleckenstein?

Quhet Elinda Sulejmani dhe se fundi ka publikuar fotot e nje takimi “koke me koke” me perfaqesuesin europian gjate vizites se tij te fundit ne Tirane.