Këngëtarja dhe aktorja e njohur shqiptare, Justina Aliaj, është infektuar me koronavirus.

Ajo ndodhet në gjendje të rëndë dhe është shtruar në Spitalin Infektiv, prej katër ditësh.

VERITAS.COM.AL