Etiketa: cez

Fatmira Hajdari përjashtohet nga gjykimi i çështjes së CEZ
Fatmira Hajdari nuk do të jetë gjyqtare e dosjes CEZ në Apel pasi Kuvendi kërkoi përjashtimin e saj. Gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se gjyqtarja Edlira Petri e Gjykatës së Apeli...
Pse kthehet maxhoranca te CEZ dhe iluzionisti Balla.
Nga: L. Skiro/ Përgjigjja e parë, pa u hallakatur nëpër arsyetime, është: Po përpiqet me çdo kusht që të fshehë skandalet gjigande të pjesëmarrjes së ministrit Tahiri në banda kriminale. Balla ...
Berisha largohet nga salla e komisionit të çështjes CEZ. “Nuk dëshmoj para një të dënuari nga Gjykata”- tha për Ballën
  (FOTO: Sali Berisha- ish kryeministër, sot në Komisionin Hetimor për çështjen CEZ) Dr. Prof. Sali Berisha ishte ftuar sot në Komisionin Parlamentar Hetimor për çështjen CEZ. Ish- krye...