Etiketa: dua-lipa

Dua Lipa ia merr valles me gotë rakie në kokë në plazhet në Jug të vendit
Me një gotë rakie në kokë dhe me shami në dorë, duke kërcyer valle popullore, Dua Lipa fotografohet teksa vazhdon  të pushojë në Shqipëri, dhe duket se po e shijon çdo ditë. Në një postim të fu...
“Nuk dua të largohem kurrë”/ Në cilin prej plazheve shqiptare po pushon Dua Lipa?
Dua Lipa vazhdon të shijojë pushimet verore në Shqipëri së bashku me familjen dhe të dashurin e saj, Anwar Hadid. Gjatë këtyre ditëve, autorja e shumë hiteve botërore, ka ndarë me miliona ndjek...
“Jam djali i shqiponjave”/ Partneri i Dua Lipës i mahnitur nga Skënderbeu, ja çfarë u tregon të huajve mbi heroin tonë kombëtar
Gjatë vizitës në Shqipëri, këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa, shoqërohej nga babai dhe partneri i saj Anwar Hadid. Ky i fundit, duket se ka krijuar një lidhje me Shqipërinë, çka dë...
Më shumë foto nga darka private e Dua Lipës me familjen Rama dhe Veliaj në Pallatin e Brigadave
Një galeri fotosh në Instagramin e Dukagjin Lipës, babait të Duas shfaqet darka ku duken të pranishëm, kryeministri Rama me bashkëshorten e tij Linda, vajza Rea, ndërsa Veliaj me bashkëshorten Ajo...
Dua Lipa vjen në Tiranë, Veliaj i dhuron kapelen e gruas tironse! Shoqërohet nga babai dhe i dashuri, vëllai i motrave Hadid! Rama: E edukuar dhe modeste sikur të ishte askushi
  Ylli i muzikës botërore, Dua Lipa, ka mbërritur në Shqipëri. E shoqëruar nga prindërit, Dukagjin dhe Anesa Lipa, si dhe i fejuari i saj, Anwar Hadid, këngëtarja e famshme me origjinë shq...
Një dashuri e re për Dua Lipa? E parë me vëllain e Gigi dhe Bella Hadid
Pas fundit të historisë se saj me shefin (e kuzhinës) Isaac, Dua Lipa do të ketë gjetur një dashuri të re dhe tani do të ishte në krahët e vëllait më të vogël të Gigi dhe Bella Hadid Nga: Carlo...