Etiketa: patozi

ËSHTË LULZIM BASHA NË PROVË, JO OPOZITA
Nga: Astrit Patozi/Fb/ Dëgjova sot Lulzim Bashën të merrte ne dorë skeptrin e opozitës dhe të përcaktonte kushtet, që duhet të plotësonte dikush për t’u pranuar të luftonte me qeverinë nën flam...
Zgjedhjet në PD- akoma në rrugë. Patozi: Do të sjellim prova manipulimi.
Nga Astrit Patosi/ Ka shumë prova që dëshmojnë manipulimin masiv me votat e demokratëve më 22 korrik. Me siguri që ditët në vazhdim do të sjellin dëshmi të reja, sepse përmasat e fenomenit dhe ...
Urime Lulzim! Se ç’po më kujton diçka nga Koreja e Veriut…
  Nga: Astrit Patozi/ Facebook Urime Lulzim! Nuk na ke zhgënjyer kurrë. Farsa jote realisht po kapërcen çdo imagjinatë. Unë e parandjeva dhe e paralajmërova në drekë, por të jem i sinqertë,...
Më falni miq, por udhëheqësit po i falim gjithçka, edhe krimin…
Nga Astrit Patozi/ nga: Facebook/ Jam shumë i sigurt se shumica prej jush janë demokrate dhe demokratë me kontribute, por edhe me histori sakrifice dhe përkushtimi në Partinë Demokratike. Kam v...
Bomba e fundit e Patozit: Basha ka shitur zgjedhjet e 25 qershorit.
Deputeti aktual i PD dhe një nga zërat kundër Lulzim Bashës ka thënë se ky i fundit i ka shitur zgjedhjet e 25 qershorit. I ftuar në emisionin ‘Të Paekspozuarit’ të gazetarit Ylli Rakipi në ‘News2...
Patozi: Sa kushton prona private PD?… Mund ta ndalojmë shitjen
Deputeti demokrat Astrit Patozi shprehet se “Lëvizja për ringritjen e PD-së”, që ai ka ngritur brenda Partisë Demokratike do të jetë në një etapë të re. “Kosherës tonë i mungojnë 200 mijë bletë...
Luan a nuk luan bixhoz Besnik Mustafaj? Në PD plasin ujëra të këqija…
Portali ‘Lolita’ para dy ditësh ka publikuar një ‘foto’ dhe një lajm sikur Besnik Mjustafaj, ish ministër e tani kritik i Bashës dhe Astrit Patozi- deputet i PD, janë kapur duke luajtur bixhoz. ...
Patozi për ringritjen e PD: Mirënjohje demokratëve të Durrësit! Ja slogani i ri.
Ish nënkryetar i PD dhe deputet në Kuvend, Astrit Patozi, pas takimit të djeshëm më anëtarët e PD në Durrës,  shkruan në fb: “Mirënjohje demokratëve të Durrësit. Takim i shkëlqyer. Bashkë, p...
Astrit Patozi, kandidat për kryetar i PD, nis sot turin ‘për kthimin e zgjedhjeve të ndershme’.
Deputeti dhe ish nën- kryetar i Partisë Demokratike, ka shpallur kandidaturën për kryetar i PD; por nuk e ka vazhduar deri më sot për shkak se ‘nuk mund të hynte në një garë të pandershme’ që nisi...
Astrit Patozi: Opozita që bëri Basha, ishte komike
(Ish-nënkryetari i PD-së, Astrit Patozi duke folur  në emisionin ‘5 Pyetjet nga Babaramo”, është shprehur se tre ishin arsyet kryesore që e çuan Partinë Demokratike drejt humbjes. Gjatë intervi...
Faqja 10 prej 13« E para...89101112...E fundit »