Etiketa: patozi

PD, SI KOMPANI BIZNESI QË I KANË RËNË AKSIONET
Nga: Astrit Patozi/ (Ose pse 22 korriku është më i rëndësishëm se 25 qershori për Lulzim Bashën) U bënë 4 vjet që ne nuk i kemi merak zgjedhjet me kundërshtarin, por kemi vetëm një hall, si të m...
Astrit Patosi: Si më gënjeu Basha!?
Deputeti i PD dhe ish kryetar i Grupit parlamentar, në emisionin "Të paekspozuatit" në Tv Neës 24 ka deklaruar sot se Lulzim Basha e ka gënjyer sy për sy para 7-8 muajsh në Vlorë. "Në një nga t...
Bashës ia dhuruan PD-në, ai tani e ndan me vjehrrin dhe kunatin
Nga: Astrit Patozi/ “Basha është sëmundja e PD-së. Edhe Berisha kur humbi iku, ndërsa ky bën garë farsë. Atij ia dhuruan partinë, e vodhi me marrëveshjen me Ramën dhe tani po ndan me vjehrrin d...
NJË FITORE ÇLIRUESE PËR KAVAJËN
Nga Astrit Patozi/ Urimet më të mira Isa Sakja! Një rikthim i vuajtur, por çlirues dhe i mezipritur tek fisnikeria dhe vlerat e marra peng prej vitesh te Kavajës. Fitore e bukur për qytet...
Patozi përplaset me Ramën jashtë Kuvendit: ‘Ti ike nga PD kur … Top Channel’.
Deputeti i PD-së, Astrit Patozi është përplasur sot me kryeministrin Rama pas seancës së jashtëzakonshme në Parlament, ku u votuan listat e emërimeve të anëtarëve të komisioneve të Vetingut. Pa...
Patozi flet pas seancës parlamentare: Basha këtu më gjeti dhe këtu do më lërë …
  Astrit Patozi sot ka folur për herë të parë publikisht për faktin që nuk është i pranishëm në listat e PD-së për deputet. I pyetur nga gazetarët për zgjedhjen e tij për të qenë i pranishë...
KOSOVA VOTOI OPOZITËN PA MASKË
Nga: Astrit Patozi/ Kosova votoi dje në mënyrë të qetë dhe të qytetëruar, duke na dhënë një leksion të mirë demokracie, 2 javë para se të mbahen zgjedhjet tona. Duke e konsideruar këtë si një s...
Një bejte, dy gishta dhe një veladon e nxjerrin Ramën tutje… Po ne që i shkojmë pas?!
Nga Astrit Patozi/ Megjithëse nuk e fsheh se më pëlqen humori dhe ata që e përdorin mirë batutën në ligjërimin politik, nuk mund të rri pa e thënë se ka një gjë të madhe që nuk shkon në këtë fushat...
PD është shpirt i krijuar për të fituar. Vendi i dytë quhet humbje.
  Nga Astrit Patozi Ka një shqetësim jo të vogël tek njerëzit që janë mësuar prej 26 vjetësh me shenjat e forta dalluese të Partisë Demokratike, të cilat nuk po i gjejnë kësaj radhe në fush...
Të mos e besojmë legjendën se ‘PD+PS do të qeverisin së bashku’
  Nga: Astrit Patozi/ Tani që mori fund ankthi i plotësimit të listës së PD dhe fushata mund të konsiderohet në kulmin e saj, po bëhen përherë e më të shpeshta lajmet që vijnë nga terreni s...
Faqja 10 prej 11« E para...7891011