Njoftohemi nga korrespondentët në Vlorë se në qytet dhe në polici po qarkullon një lajm i kobshëm, por i pa konfirmuar: 2 perona kanë mbetur të vrarë gjatë një përleshjeje me armë zjarri në fshatin Gjorm të Vlorës.

Ngjarja e rëndë thuhet se ka ndodhur pranë një lokali kafeje dhe bastesh në fshat… Mesohet se autori ka vrare nje 32 vjecar dhe pastaj eshte vetvrare. Konflikti mes Artion Shehaj dhe Mariglen Memaj ka bere qe te du te humbin jeten.

(Vijon…)

Veritas.com.al/