Ish-senatori dhe kandidati demokrat për zëvendës- president në kohën kur Al Gore udhëhoqi fushatën presidenciale, Joe Lieberman është favorit për postin e drejtorit të FBI-së, njofton CNN duke iu referuar burimeve të veta.

Lieberman ka biseduar me presidentin e SHBA-ve Donald Trump të mërkurën.

/Veritas.com.al/